Loading color scheme

Rozkład jazdy autobusów

brum brum

HARMONOGRAM JAZDY 

Przystanki do szkoły:

           Godziny odjazdów:            

1. Kazimierzówka

7:35 ,  11:10

2. Kazimierzówka I

7:36 ,  11:11

3. Kazimierzówka II

7:37 ,  11:12

4. Kazimierzówka Betoniarnia

7:39 ,  11:14

5. Kazimierzówka Kościół

7:40 ,  11:15

6. Droga Kalinówka-Kazimierzówka I

7:42 ,  11:17

7. Droga Kalinówka-Kazimierzówka II   

7:43 ,  11:18

8. Droga Kalinówka Kazimierzówka III  

7:44  ,  11:19

9. Willa Laura

7:45 ,  11:20

10. Chmielna

7:46 ,  11:21

11. Chmielna Hurtownia

7:47 ,  11:22

12. Kalinówka II

7:48 ,  11:23

13. Kalinówka Szkoła

7:50 ,  11:25

   

23. Abramowice Prywatne

7:10 ,  11:40

22. Malwowa Stokrotka

7:11 ,  11:41

21. Malwowa ABC

7:12 ,  11:42

20. Brzozowa II

7:13 ,  11:43

19. Brzozowa I

7:14 ,  11:44

16. Kasztanowa

7:15 ,  11:45

15. Lipowa II

7:16 ,  11:46

14. Lipowa I

7:17 ,  11:47

13. Kalinówka Szkoła

7:20 ,  11:50

   

Powrót ze szkoły

 13:00, 14:40, 16:20, 18:00

Każde dziecko może jechać dowolnym autobusem Usług Transportowych Gabriel Gorzel na podstawie biletu miesięcznego lub jednorazowego biletu zakupionego u kierowcy autobusu. Kursowy rozkład jazdy jest w załączniku.

> > > KURSOWY ROZKŁAD JAZDY < < <

 autobusy droga