Loading color scheme

Turniej szachowy

2022_11_turniej_szachowy_9

W dniu 15.11.2022 r. w Lubelskim Instytucie Pamięci Narodowej odbył się turniej  szachowy  z okazji  ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Celem imprezy było upamiętnienie 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, wkładu szachistów polskich w jej odzyskanie oraz popularyzacja królewskiej gry wśród dzieci i młodzieży szkół województwa lubelskiego.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Alicja Bakalarz, Bartosz Miszczuk, Jakub Parol, Antoni Zając oraz Maksymilian Zarajczyk. Uczniowie  grali systemem szwajcarskim  na dystansie 7 rund. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny  okazał się Maksymilian Zarajczyk, który zajął 11 miejsce na 78 uczestników . Więcej informacji znajduje się na fb Lubelskiego Klubu Szachowego.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju!

Dziękuję Pani Agacie Zarajczyk oraz Panu Cezaremu Bakalarz za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dzieci na turniej.

Opiekun - J. Rajchert