Dyrektor szkoły - Małgorzata Guellard - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wicedyrektor szkoły Anna Jakimowicz - nauczyciel matematyki, biologii i przyrody

 

 

  • Barbara Mrozik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Joanna Okuń - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Elżbieta Zwolak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Ewa Mitrus - Ślemp - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Anna Iwan - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Halina Gąszczyk-Zamojska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Mariola Skoczylas - nauczyciel historii, języka polskiego

  • Renata Jakóbczak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Jolanta Jabłońska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Agnieszka Tyniec - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przyrody, doradca zawodowy

  • Anna Kusak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Aleksandra Kusak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, WDŻ i pedagog szkolny

  • Joanna Felke - nauczyciel języka polskiego

  • Dorota Matuszewska - nauczyciel języka polskiego

  • Magdalena Pętala -  nauczyciel bibliotekarz i oligofrenopedagog

  • Urszula Bielak - nauczyciel języka angielskiego

  • Katarzyna Kaleja - nauczyciel języka angielskiego

  • Ewelina Pelak - nauczyciel języka niemieckiego i języka angielskiego

  • Joanna Zarzeczna - nauczyciel religii

  • Beata Korniłłowicz - nauczyciel religii

  • Ewa Gałaszewicz - nauczyciel muzyki i plastyki

  • Agnieszka Szydłowska - nauczyciel matematyki, chemii

  • Sylwia Andrearczyk - nauczyciel chemii, biologii, przyrody

  • Ewa Iwaszko - nauczyciel fizyki

  • Jolanta Rajchert - nauczyciel geografii, przyrody, WOS-u

  • Agata Mikołajczyk - nauczyciel matematyki

  • Łukasz Run - nauczyciel informatyki, techniki

  • Grażyna Piórkowska - nauczyciel geografii, historii, WOS-u, przyrody

  • Paweł Tokarski - nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

  • Zbigniew Wiechnik - nauczyciel wychowania fizycznego

  • Artur Iwan – opiekun świetlicy i wychowania fizycznego

  • Anna Borowiec – opiekun świetlicy

  • Mirona Sawicka – opiekun świetlicy

  • Krasoń Agnieszka – opiekun świetlicy

Inni pracownicy naszej szkoły:

  • Alicja Bieniek – sekretarz szkoły

  • Antonina Ćwikła

  • Joanna Szumiło

  • Marzena Brodaczewska

  • Beata Krępa

  • Andrzej Ryś - konserwator

?>