Nasze konkursy i sukcesy

Wojewódzki konkurs plastyczno-literacki Stowarzyszenia Misericordia „Wielokulturowy Lublin. Jan Paweł II – Mecenas Kultury”:

Julia Ślemp – I miejsce,

Kalina Nalepa – II miejsce,

Dominika Cios - wyróżnienie

 

X Powiatowy Festiwal Piosenki „Niezapomniane melodie” w Ciecierzynie:

Julia Chrząstowska - Nagroda Specjalna (jako akompaniator na gitarze wystąpił Kacper Socha),

Kinga Skoczylas - II miejsce.

W konkursie wystąpiły również Ewa Krzyszycha, Tosia Kościk i Paulinka Sus.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Junior” –

Mateusz Klimek – WYRÓŻNIENIE.

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur Maluch” –

wysokie wyniki uzyskały Edyta Wlaszczyk i Dominika Cios.

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Olimpusek” dla uczniów klas III szkół podstawowych –

wysokie wyniki uzyskali: Agatka Chmiel, Iga Cholewa, Filip Garbacz, Marcelina Kamińska, Agatka Kasprzak, Ewa Krzyszycha, Emilka Marzec, Bartosz Mucha, Iga Niewiadomska, Kacper Stopa, Kinga Sus, Jakub Szumski, Jagienka Wnuk – (kolejność alfabetyczna).

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy MEN „Synapsik” dla uczniów klas I szkół podstawowych – bardzo wysoki wynik i tytuł LAUREATA zdobył Patryk Puchacz z klasy Ic.

Wysokie wyniki uzyskali również:

klasa 1a - Zuzanna Mazur, Karolina Liszewska - 4 miejsce, Kinga Dudzińska, Wojciech Kania - 5 miejsce, Lenka Kruk, Kuba Białek, Lenka Chróścik i Natalia Rurarz - 6 miejsce, Emilia Kowalewska , Alicja Michno - 7 miejsce, Jakub Czuba , Zuzanna Kudlak - 8 miejsce, Amelia Młynarczyk - 9 miejsce

klasa 1b - Kacper Brus - 6 miejsce, Julia Kwaśny - 8 miejsce, Krzysztof Skrzypiec - 9 miejsce

klasa 1 c - Natan Swół - 3 miejsce,Dawid Cios, Martyna Zielińska - 5 miejsce, Zofia Dąbrowska - 6 miejsce, Nikola Iwan, Blanka Nawrocka, Julia Cichocka - 7 miejsce, Hania Zielińska - 9 miejsce

 

II Powiatowy Konkurs Biologiczno-Chemiczny dla uczniów gimnazjów –

II miejsce drużyny w składzie: Kamila Królik, Kalina Nalepa, Kacper Chrząstowski.

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej „Orlik Volleymania 2015” –

VII miejsce drużyny w składzie: Martyna Chmiel, Klaudia Kucharska, Kinga Ślusarz,

Krystian Chorębała, Łukasz Ryś, Jakub Wójcik.

 

WSZYSTKIM UCZNIOM – i nauczycielom prowadzącym - GRATULUJEMY SUKCESÓW I JESTEŚMY Z NICH DUMNI !!!

 

?>