Loading color scheme

Dzień Pluszowego Misia - podziękowania

2017_11_dpm_podziekowania_3

W ubiegłą sobotę odbył się Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Fundacja Mam Marzenie, zorganizowała zbiórkę darów dla dzieci z oddziałów onkologicznych. To właśnie 25 listopada 2017 r., chore dzieci zostały obdarowane zebranymi prezentami. 
Nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji. Zbieraliśmy nowe gry, pluszowe misie, materiały plastyczne i zabawki. Przez dwa tygodnie uczniowie naszej szkoły mogli przynosić w/w rzeczy do wychowawczyń edukacji przedszkolnej i wychowania przedszkolnego.
Zebrane przez nas dary zostały spakowane przez naszych uczniów i zawiezione do lubelskiego wolontariusza akcji pani Dominiki Jasińskiej.


Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki.