Loading color scheme

Andrzejki w Kalinówce!

2017_11_andrzejki_3

W sobotę 25 listopada 2017r. już od rana rozbrzmiewały dźwięki wesołej muzyki oraz śmiechy rozbawionych dzieci. A cóż było tego powodem?  Zabawa andrzejkowa klas 0-III, która to była częścią programu festynu organizowanego w naszej szkole w ramach projektu „Bezpieczna szkoła”. Oprawę muzyczną zapewnił i zabawę w pełni profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem poprowadził pan Adam Witkowicz z Muzycznego Klubu Ucznia i Przedszkolaka - „Smyk”. Bogaty program zabaw sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło bawiąc się wśród kolorowych misiów „zerkających” na dzieci ze ścian sali gimnastycznej. Misie bawiły się z nami z okazji urodzin misia obchodzonych, jak co roku, w naszej szkole Dniem  Pluszowego Misia. Serdecznie dziękujemy nauczycielom za bezpieczną zabawę a rodzicom  za pomoc w zorganizowaniu zabawy i oczywiście zabawę razem z dziećmi. Zapraszamy do galerii ze zdjęciami i na następną wesołą zabawę.