Loading color scheme

Kiermasz pomocy dla osób z Ukrainy

2022_05_kiermasz_4

W dniu 3 kwietnia, nasza szkoła zorganizowała kiermasz pomocy dla osób z Ukrainy. Na zorganizowanie kiermaszu Stowarzyszenie „Nasza Szkoła” przeznaczyło 200 zł, z czego udało się zakupić materiały plastyczne, które były bazą do wykonania stroików wielkanocnych. Naszemu wydarzeniu towarzyszył turniej Lubelskiej Ligi Karate Tradycyjnego, co pozwoliło przyciągnąć szersze grono zainteresowanych. Na kiermaszu można było zakupić kartki świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczniów klas 1 – 3, pod opieką Małego Samorządu Szkolnego. Dla osłodzenia zakupów oferowano ciasta przygotowane przez uczniów i rodziców klas 4 – 8. W akcję zaangażowały się także dzieci ze świetlicy oraz nauczycielki z przedszkola, które zajęły się wykonaniem stroików i ozdób świątecznych.

Efekt zbiórki cieszy wyjątkowo ponieważ zebrano pokaźną kwotę: 2014,17 złotych.

Organizatorzy są niezmiernie wdzięczni za liczne przybycie na nasz kiermasz i dziękują za każdy, najmniejszy nawet datek.