W listopadzie 2013 r. wśród Rodziców Zespołu Szkół w Kalinówce została przeprowadzona ankieta "Samopoczucie i bezpieczeństwo dziecka w szkole". Wyniki ankiety do pobrania w formie pliku pdf.

Wyniki_ankiety.pdf

zadanie 1

Przeprowadzenie, we wszystkich klasach szkoły, debaty uczniowskiej nt. Państwo, prawo, społeczeństwo, obywatel z testem sprawdzającym dla uczniów wg układu opracowanego przez szkołę.

Czytaj Więcej

Z radością informujemy, że w maju 2013 roku Zespół Szkół w Kalinówce zdobył tytuł „Bezpiecznej Szkoły” w Ogólnopolskim Konkursie BEZPIECZNA SZKOŁA – BEZPIECZNY UCZEŃ oraz członkostwo Ogólnopolskiego Klubu „Bezpieczne Szkoły”.

Czytaj Więcej

03 października została przeprowadzona ankieta wśród 12 członków Rady Rodziców dotycząca spotkań informacyjnych na terenie szkoły nauczycieli z rodzicami. Wyniki ankiety są następujące:

Czytaj Więcej

W maju 2012 r. wśród Rodziców Zespołu Szkół w Kalinówce została przeprowadzona ankieta "Samopoczucie i bezpieczeństwo dziecka w szkole". Wyniki ankiety do pobrania w formie pliku pdf.

Wyniki_ankiety.pdf

„RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ”

Nauczyciele przeszkoleni przez Fundację WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY biorący udział w programie „RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ” - Jolanta Jabłońska i Anna Kusak systematycznie prowadzą zajęcia, na których uczniowie naszej szkoły zdobywają umiejętności w zakresie PIERWSZEJ POMOCY.

Czytaj Więcej

SPOSOBY SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO PRZEZ UCZNIÓW KLAS IV –VI Z ZESPOŁU SZKÓŁ W KALINÓWCE

Czytaj Więcej

W roku szkolnym 2007/08 nasza szkoła bierze udział w programie "Szkoła bez przemocy". Celem programu społecznego jest przeciwdziałanie przemocy i agresji w polskich szkołach. Program został zainicjowany w 2006 przez 16 dzienników regionalnych dwóch grup wydawniczych - Media Regionalne i Polskapress.

Czytaj Więcej
?>