Zabawa andrzejkowa klas 0-III

on 03 grudzień 2016
Odsłony: 2362

W sobotę 26.11.2016r. już od rana w naszej szkole rozbrzmiewały dźwięki wesołej muzyki, tanecznych przebojów oraz głosów rozśpiewanych dzieci. Wesołą andrzejkową zabawę rozpoczęły o godzinie 10.00 dzieci z młodszych klas 0-III wraz z wychowawcami i opiekunami. Pięknie razem z nimi bawili się też rodzice oraz młodsze rodzeństwo, które zawsze z przyjemnością gościmy w murach naszej szkoły. Wspólne z kolegami i koleżankami tańce jak również gry zręcznościowe i andrzejkowe wróżby dały nam dużo radości. Bardzo dziękujemy starszym kolegom za to, że wstali tak rano i przyszli obsłużyć sprzęt grający. Bez ich nieocenionej pomocy trudno byłoby nam się tak wesoło bawić. Również wielki ukłon ślemy do Rodziców, którzy przygotowali poczęstunek dla swoich pociech i pomogli w organizacji tej pysznej zabawy. Wszystko skrupulatnie obfotografowały panie Ewa i Magda. Dziękujemy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej, choinkowej.


?>