UWAGA - Konkurs!

on 22 listopad 2014
Odsłony: 2696

konkurs

3 x Konkurs z nagrodami!!!

 

Szkolny Konkurs Literacki na „Dobrze wychowany wiersz”

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas IV-VI SP oraz I-III gimnazjum do udziału w Szkolnym Konkursie Literackim na „Dobrze wychowany wiersz”.

Zadaniem konkursowym jest napisanie wiersza o dobrym wychowaniu. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie maksymalnie dwóch utworów poetyckich do przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum, Jakuba Gorajka.

Utwory należy podpisać pseudonimem. Ten sam pseudonim powinien występować na dołączonej kopercie, zawierającej kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą, do której uczęszcza autor.

Termin zgłaszania prac mija 1 grudnia.

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Grunt to dobre wychowanie”

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 0-III do udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Grunt to dobre wychowanie”.

Format i technika pracy jest dowolna. Praca powinna być czytelnie podpisana na odwrocie (imię i nazwisko, klasa). Każdy uczeń może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Prace prosimy dostarczać do przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej, Kingi Skoczylas.

Termin zgłaszania prac mija 1 grudnia.

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Siły natury”

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów Zespołu Szkół w Kalinówce do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Siły natury”

Na wasze zdjęcia czekamy do 12 grudnia. Fotografie w wersji papierowej prosimy przekazywać przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

?>