Wizyta Świętego Mikołaja w klasach 1-3

on 19 grudzień 2019
Odsłony: 678

2019_12_mikolaj_1_2_3_28

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już od samego rana uczniowie edukacji wczesnoszkolnej nasłuchiwali dźwięku dzwonka Mikołaja. Jak co roku w asyście swoich pomocników przybył do naszej szkoły oczekiwany gość. Na buziach dzieci pojawił się uśmiech i radość.  Spotkanie ze Świętym Mikołajem minęło w miłej atmosferze. Święty po kolei odwiedzał klasy, niektóre dzieci, aby otrzymać prezent musiały odpowiedzieć na  pytania Mikołaja.  Wszyscy bardzo przeżyli  to spotkanie.  Był to dzień pełen pozytywnych przeżyć i emocji.

W klasie IIa dzień minął na tworzeniu ozdób choinkowych. Uczniowie zrobili podobizny Mikołaja z choinką i gwiazdę betlejemską.

W tym roku Mikołaj  klasę IIb  zaprosił na kręgle. Uczniowie podzieleni na  drużyny, zacięcie walczyliśmy o każdy celny rzut. Było sportowo, radośnie i beztrosko.  Gra w kręgle, zamiast mikołajkowych prezentów, sprawiła dzieciom wiele radości i wzbudziła ducha zaciętej rywalizacji. Drużyny współzawodniczyły ze sobą o jak największą liczbę zdobytych punktów.

Dziękujemy Święty Mikołaju 😊

 

?>